Elemző - Kutatási divízió

Már az oviban is pie chart volt a jeled? Van gyakorlatod olyan elemzések és riportok készítésében, ami hatékonyan segíti a döntéshozatalt? Ha tudod, hogy a rendelkezésre álló adatokból hogyan keress magyarázatot a felmerülő kérdésekre, akkor csatlakozz ügynökségünkhez! A Lounge Group kutatási divíziója várja új csapattagját „Elemző” pozícióba.

Pozíció leírása

Integrált kommunikációs ügynökség kutatási divíziója várja új „elemző” kollégáját, aki külső és belső információk alapján készít trendelemzéseket és desk research kutatásokat.

Milyen feladatokra számíthatsz?

Meghatározott témákban szekunder információgyűjtés ellátása;

Meghatározott célokra szabott elemzések és riportok készítése;

Saját kutatási eredmények feldolgozása, értelmezése, továbbgondolása;

Elérhető adatok alapján társadalmi és piaci kép felvázolása.

Elvárások

1-3 év kutatói // adat- vagy piacelemzési területen szerzett munkatapasztalat

Felsőfokú végzettség társadalomtudományi területen

Piac- és közvéleménykutatási módszerek és technikák alapos ismerete

Tájékozottság, aktuális társadalmi témák ismerete

Kiváló elemzési és lényeglátó készség

Középfokú angol nyelvtudás

MS Office felhasználói szintű ismerete

Precíz és pontos munkavégzés

Agilis, rugalmas és motivált hozzáállás

Tanulási kedv és hajlandóság

Jó íráskészség

Előnyt jelent

SPSS program ismerete

Bérezés és egyéb juttatások

Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kutyabarát iroda a II. kerületben