HR munkatárs

Kicsi, de annál erősebb HR csapatunkba keressük pozitív gondolkodású, tanulni vágyó új kollégánkat, aki HR vezetőnk és jelenlegi HR munkatársunk mellett cégcsoportunk mindennapi munkáját segítené!

Feladatok

A HR vezető közvetlen munkáját segítő írásbeli dokumentumok előállítása, szerkesztése, sokszorosítása;

Belső, szervezeti kommunikációhoz kapcsolódó levelek, egyéb belső szervezeti iratok előkészítése

Iratok, szerződések, szerződésmódosítások, egyéb dokumentumok írása, szakszerű kezelése, tárolása;

Bérszámfejtéshez kapcsolódó információk és adatok begyűjtése, frissítése, dokumentációja;

Kapcsolattartás a szervezet munkavállalóival, elsőszámú kontakt a HR területet érintő kérdésekben;

Toborzás és kiválasztási folyamatokban való részvétel;

Kiléptetési folyamatok menedzselése – dokumentáció, információ egyeztetés;

Ad-hoc jelleggel céges rendezvények, csapatépítők megszervezésében való segítségnyújtás;

Ad-hoc jellegű egyéb asszisztensi feladatok elvégzése vezetői kérésre.

Elvárások

1 év HR területen szerzett munkatapasztalat

Jó kommunikációs képesség (hiszen más divíziókkal, funkciókkal, munkatársakkal kell napi szinten együttműködni)

A munkádban ügyelsz a részletekre és határidőkre

Az adminisztratív feladatokban is meglátod a szépséget és tudod, ez az alapja a gördülékeny működésnek

Nem esik nehezedre a multitasking

Személyiségedet tekintve megbízható és segítőkész vagy

Amit kínálunk

Tanulási és fejlődési lehetőség a HR több területén

Inspiráló környezet Budapesten a II. kerületben

Kutyabarát munkahely

Home Office lehetőség a próbaidőt követően

Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Összetartó csapat, jófej kollégák és családias hangulat