Irodavezető

A Lounge Group-nál 360 fokos, integrált marketing megoldásokat kínálunk ügyfeleink számára: a nevünkben viselt Lounge is ezt a személyre szabott kényelmet szimbolizálja.

A Cégcsoport tagjai szoros együttműködésben dolgoznak a gyors és hatékony kampánykezelés érdekében. A vállalat következő fő szolgáltatásokat nyújtja: kommunikációs tanácsadás, sajtókapcsolatok és PR-ügyintézés, beleértve az all-inclusive hirdetési kampányokat; kreatív grafikai tervezés és gyártás, rendezvénytervezés.

Rólad:

Komoly munkára vágysz egy profi és vidám csapatban? Tudsz rendszerben gondolkodni, kedveled az adminisztrációt, de a kreatív, kommunikációs ügynökségi feladatoktól sem ijedsz meg? Szereted összetartani az irodai életet és mindig van egy új ötleted?
Ha a fenti kérdésekre igennel feleltél, akkor lehet, hogy téged keresünk, jelentkezz kommunikációs ügynökségi csapatunkba!

A legfontosabb feladataid lesznek:

  • Vezetői asszisztencia,
  • Az iroda életének koordinálása,
  • Az iroda fenntartásával, beszerzésével és fejlesztésével kapcsolatos teendők
  • Kollégák munkájának adminisztratív támogatása, egyes esetekben alvállalkozói kapcsolattartás
  • Dokumentumok iktatása, nyomon követése, rendszerezése
  • Tárgyalások, megbeszélések megszervezése
  • HR asszisztencia, a képzésekkel, munkaügyekkel kapcsolatos ügyintézések
  • Vendégek fogadása
  • Meetingekre tárgyalók előkészítése
  • Napi posta bontása, szétosztása
  • Postai ügyintézés
  • Futározás megszervezése
  • Utazásszervezés, egyéb szervezési feladatokban való részvétel

Téged keresünk, ha:

  • Van felsőfokú végzettséged
  • 2-3 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztos az angol nyelvtudásod
  • Kiismered magad az MS Office programokban
  • Kiváló a kommunikációs és problémamegoldó készséged
  • Nem állsz hadilábon a határidőkkel
  • Precizitás jellemző rád
  • Alap nálad az önálló- és felelősségteljes munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • Versenyképes bérezés,
  • Inspiráló környezet Budapesten a XII. kerületben,
  • Összetartó csapat, jófej kollégák és családias hangulat.