Junior account manager

Vonz a pezsgő ügynökségi légkör és szívesen részt vennél marketingkutatási feladatok projektmenedzsmentjében? Ha vannak ötleteid, hogyan készül a jó reklám, és szeretnéd megtanulni, mitől válik egy kampány stratégia szinten is megalapozottá, akkor csatlakozz! A Lounge Group kutatási divíziója várja új csapattagját junior account manager pozícióba.

Feladatok

Kutatási projektek megvalósításában szervezési és adminisztratív feladatok ellátása

Kapcsolattartási feladatok ellátása

Elvárások

1-3 év ügyfélkapcsolati vagy projektmenedzser területen szerzett munkatapasztalat

Felsőfokú végzettség (kommunikáció, marketing terület előny)

Középfokú angol nyelvtudás

MS Office felhasználói szintű ismerete

Precíz és pontos munkavégzés, erős adminisztrációs fegyelem

Igényes kommunikáció, ügyfélorientált szemléletmód

Agilis, rugalmas és motivált hozzáállás

Tanulási kedv és hajlandóság