Junior kampánymenedzser

Ha reklám, hirdetés területen folytatnád karriered, már ismered a területet, de gyorsabb fejlődésre, nagy kampányokra, felelős munkakörre vágysz, és szívesen csatlakoznál egy lendületes és akadályokat nem ismerő csapathoz, itt a helyed!

Feladatok

Médiatulajdonosokkal és a kreatív divízióval való egyeztetések, szoros együttműködés, koordinálásuk

A tervezett médiakampányok lemenedzselése, nyomon-követése, teljesítésének dokumentáálása, mert rajtad múlik majd, hogy a megtervezett médiastratégia és médiaterv milyen hatékonyan valósul meg,

Részvétel a teljesült médiakampányok eredményeit, hatékonyságát összefoglaló prezentációk, elemzések, analitikák és dokumentációk készítésében,

Senior médiatervező munkatársak mindennapi munkájának támogatása,

Részvétel média-stratégiák kidolgozásában, és médiatervek összeállításában.

Elvárások

Preferáltan 1 év médiatervezői, -vásárlói vagy kampánymanager-i munkakörben szerezett tapasztalat

Rugalmas munkavégzési stílus, szeresd a pörgést és a minden napi kihívásokat

Kreativitás, pro-aktivitás, talpraesett személyiség

Csapatszellem

Erős statisztikai és elemző affinitás

Precizitás, gyors gondolkodás

Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek

Nyitott, tanulni és fejlődni akaró személyiség

Gazdasági vagy kommunikációs területen szerzett felsőfokú végzettség

Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Erős számítógépes ismeretek (MS Excel és PowerPoint)

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Kutyabarát iroda a II. kerületben