Junior kampánymenedzser

Egy magyar hátterű, több éve a piacon tevékenykedő, gyorsan fejlődő reklámügynökség média divíziója vagyunk. Kihívásokkal teli médiakampányaink mellett már csak a csapatunk összetartása, humora jobb. Fiatalos környezet, inspiratív közeg, menő iroda jellemez minket, illetve néha van pár vendég kutyánk. Már csak Te hiányzol, aki precízen segíti mindennapi munkánkat!

Feladatok

Médiatervező csapat mindennapi munkájának támogatása.

Médiakampányok menedzselése, nyomon-követése, mert rajtad múlik majd, hogy a megtervezett médiastratégia és médiaterv milyen hatékonyan valósul meg, így mind a kreatív csapat tagjaival, mind a média kapcsolattartóival folyamatos összhangban, őket koordinálva kell fellépned

Részvétel a médiakampányok eredményeit, hatékonyságát összefoglaló prezentációk, elemzések, analitikák és dokumentációk késztésében

Elvárások

Nem várunk el előzetes szakmai tapasztalatot, pályakezdők jelentkezését is várjuk, mert örömmel megosztjuk veled a tudásunkat. Számunkra fontosabb, hogy az alábbiakkal rendelkezz:

Precizitás

Gyors munkavégzés

Rugalmas munkavégzési stílus, szeresd a pörgést és a minden napi kihívásokat

Talpraesett személyiség

Csapatszellem

Nem ismersz lehetetlent

Amivel továbbá rendelkezned kell:

Erős számítógépes ismeretek (MS Excel és PowerPoint)