Junior PPC Manager

Ha szeretnél részt venni egy kiemelt ügyfelünk online social felületeinek PPC hirdetés kezelésében, ahol az adott ügyfél változatos termék portfóliójának Facebook és Google Ads hirdetésin kell dolgoznod, itt a helyed!

Rólunk

A New Land Media Kft. a legnagyobb hazai marketingkommunikációs cégcsoport, a Lounge Group médiatervezésre, médiavásárlásra specializálódott tagja. Önálló divízióként a rendezvényszervező, közösségimédia-, kreatív- és PR-üzletágakkal együttműködve teljeskörűen szolgálja ki ügyfelei integrált kommunikációs kampányait.

A magasan képzett digitális csapat az elmúlt években több mint száz hazai és nemzetközi vállalat sikeres kampányait támogatta, néhány gondolat digitális díviziónkról:

  • Saját digitális divíziónk felkészültsége és tapasztalata alapján akár önálló entitásként is működhetne.
  • Kiemelt partnerei vagyunk a nagyobb közösségi platformoknak, szorosan együttműködünk a Google, a Facebook, TikTok és a LinkedIn csapatával.
  • Ügyfeleink számára gyakran tartunk edukációt, képzéseket a Social Média és a PPC hirdetések területén, ezeket alkalmanként a Google és a LinkedIn munkatársaival közösen tesszük.
  • A New Land Media hazai, régiós és európai szinten is a legnagyobb hirdetők közé tartozik a Facebook és Google felületein:
  • Több mint 170 Facebook és 70 Instagram oldalt kezelünk, a Facebook Hirdetéskezelőben több mint 4 milliárd hirdetés megjelenést menedzseltünk hazai és nemzetközi kampányokban egyaránt.
  • Több mint 190 Google Ads fiókot kezelünk, a Google Ads-ben már több mint 5,2 milliárd db. hirdetés megjelenést menedzseltünk hazai és nemzetközi kampányokban egyaránt.
  • Regionális szinten egyedi LinkedIn-partnerséggel is rendelkezünk

Feladatok

  • PPC kampányok (Facebook, Google Ads) beállítása, felügyelete pontosan, precízen
  • PPC kampányokhoz kapcsolódó adminisztrációs támogatás nyújtása a PPC manager kollégáknak
  • Ügyfél Social csapatának támogatása, velük való napi együttműködés
  • A napi munka a csapat digitális vezetőjének közvetlen irányítása alatt zajlik majd, akitől sokat tanulhatsz
  • A feladatok az ügyfél sajátosságaiból adódóan hétvégén is érkezhet, erre ügyeleti rendszer működik

Nem várunk el sok éves előzetes szakmai tapasztalatot, mert örömmel megosztjuk veled a tudásunkat. Számunkra fontosabb, hogy az alábbiakkal rendelkezz:

  • precizitás
  • gyors munkavégzés
  • rugalmas munkavégzési stílus, szeresd a pörgést és a minden napi kihívásokat
  • talpraesett személyiség
  • csapatszellem
  • nem ismersz lehetetlent
  • a hétvégi ügyeleti idődben is elérhető vagy
  • érdeklődsz a social média iránt, nyitott vagy az újdonságokra
  • érdeklődsz a PPC világa iránt, ebben a szakmában szeretnél hosszú távon is dolgozni!

Amivel azonban rendelkezned kell:

  • Minimum 1 éves tapasztalatod van már Google Ads hirdetéskezelő felülettel
  • Minimum 1 éves tapasztalatod van már Facebook Ads hirdetéskezelő felülettel

Amit kínálunk:

  • Erős szakmai csapat, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye:

  • 12. kerület