Közbeszerzési referens

Téged keres az ország legdinamikusabban fejlődő ügynöksége, ha kiismered magad a közbeszerzés világában, akkor nálunk a helyed!

Feladatok

Ajánlatok, közbeszerzési pályázatok összeállítása, beadása és nyomon követése, az ajánlatadási folyamat adminisztratív feladatainak elvégzése, koordinálása

Adminisztratív feladatok ellátása alvállalkozói szerződések elkészítésénél

Üzleti levelezések bonyolítása, kapcsolattartás ügyfelekkel és alvállalkozókkal

Kimutatások, nyilvántartások készítése/vezetése

Közbeszerzési kiírások figyelése

Elvárások

2-4 év közigazgatásban és/vagy irodai asszisztensi pozícióban szerzett munkatapasztalat (jogi, közbeszerzési területen)

Felsőfokú végzettség

Középfokú angol nyelvtudás

Közbeszerzési szaknyelv ismerete

Proaktív, lojális személyiség

Nyitott, kommunikatív, dinamikus hozzáállás

Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Megbízhatóság, terhelhetőség, problémamegoldó képesség

Felelősségvállalás az elvégzett feladatok iránt

Magabiztos MS Office programismeret

Előnyök

Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
Közbeszerzési referens végzettség

EKR - Elektronikus Közbeszerzési Rendszer ismeretek
Azonnali munkakezdés