Média asszisztens

A New Land Media Kft. a legnagyobb hazai marketingkommunikációs cégcsoport, a Lounge Group médiatervezésre, médiavásárlásra specializálódott tagja. Önálló divízióként a rendezvényszervező, közösségimédia-, kreatív- és PR-üzletágakkal együttműködve teljeskörűen szolgálja ki ügyfelei integrált kommunikációs kampányait.

Feladatok

Médiatervező és -vásárló csapat mindennapi munkájának támogatása

  • médiakampányok igazoló dokumentumainak ellenőrzése,
  • médiakampányok sajtó megjelenésit igazoló támpéldányok ellenőrzése és iktatása,
  • médiakampányok online megjelenéseit igazoló online nézőképek (prinscreenek) elkészítése és iktatása
  • médiakampányokhoz tartozó médiahirdetési számlák ellenőrzése és iktatása, pénzügyi osztállyal való együttműködés a feldolgozásban.

Elvárások

Nem várunk el előzetes szakmai tapasztalatot, pályakezdők jelentkezését is várjuk, mert örömmel megosztjuk Veled a tudásunkat. Számunkra fontosabb, hogy az alábbiakkal rendelkezz:

  • precizitás
  • gyors munkavégzés
  • rugalmas munkavégzési stílus, szeresd a pörgést és a minden napi kihívásokat
  • talpraesett személyiség
  • nem ismersz lehetetlent

Amivel azonban rendelkezned kell

  • erős számítógépes ismeretek (MS Excel és PowerPoint)

Amit ajánlunk

  • felelősségteljes, önálló munka
  • családbarát munkakörnyezet, kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • versenyképes fizetés
  • egyéb juttatások: 13 havi fizetés; utazási támogatás; céges telefon és laptop

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület