Médiakutató, kommunikáció elemző asszisztens

Progresszív, lendületes, a kommunikációért elkötelezett stratégia és médiakutatói csapatunkba keressük elemző guru kollegánkat, ha magadra ismersz, itt a helyed!

Mi vár Rád a pozícióban?

  • Tervezőcsoportok ügyfélkörének napi szintű kiszolgálása kampánytervezés, média hatékonysági kérdésekben, részvétel szakmai média riportok készítésében
  • Iparági szoftverek teljes körű használata (Nielsen, Gemius Explorer, TGI /WDBA, Kantar-Hoffmann, AdexPlusXL, AdexSpot XL, egyéb adatkezelő tool-ok)
  • Részvétel piaci összefoglalók és stratégiai anyagok összeállításában, vállalati kommunikáció és belső céges szakmai kommunikációt segítő anyagok előállításában

Te vagy akit keresünk, ha:

  • Minimum 1-3 éves tapasztalattal rendelkezel médiakutatói/piackutatói/ügynökségi területen
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséged van
  • Kiváló analitikus és matematikai képességekkel bírsz
  • Jeleskedsz adatbáziskezelési ismeretekben
  • Az átlagnál magasabb szintű Microsoft Excel ismereteid vannak
  • Átfogó piacismeret: iparági szoftverek, médiatrendek ismerete, szakmai hírekben való tájékozottság
  • Ügyfélközpontú, megoldásfókuszú attitűd
  • Kiemelt szintű precizitás, elemző, alkotó gondolkodási készség, kommunikációs szakma iránti érdeklődés jellemez

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Céges laptop és telefon
  • Felelősségteljes munkakör és szakmai fejlődési lehetőség
  • Családbarát munkakörnyezet és kutyabarát iroda

Munkavégzés helye:

  • II. kerület