Médiakutató

Lendületes és akadályokat nem ismerő média csapatunkba keressük elemző guru kollegánkat, ha magadra ismersz, itt a helyed!

Feladatok

Tervezőcsoportok ügyfélkörének napi szintű kiszolgálása célcsoportspecifikus elemzések készítésével

Iparági szoftverek teljes körű használata (Nielsen, Gemius Explorer, TGI /WDBA, Kantar-Hoffmann, AdexPlusXL, AdexSpot XL, egyéb adatkezelő toolok)

Részvétel versenytársi riportok készítésében, kampányadatok kiértékelésében, piaci landscape és stratégiai anyagok összeállításában

Elvárások

Minimum 2-3 éves tapasztalat médiakutatói/piackutatói területen

Főiskolai vagy egyetemi végzettség

Kiváló analitikus és matematikai képességek

Adatbáziskezelési ismeretek

Microsoft Excel, az átlagnál magasabb szintű ismerete

Átfogó piacismeret: iparági szoftverek, médiatrendek ismerete

Ügyfélközpontú, megoldásfókuszú attitűd

Szakmai érdeklődés, tanulás iránti nyitottság