PPC manager

A New Land Media PPC csapata csak Rád vár ha rendelkezel az a lenti tulajdonságokkal és részese szeretnél lenni egy jó hangulatú csapatnak.

Feladatok

Minimum 2-4 éves ppc-s munkatapasztalattal rendelkezik

Napi szinten használja a Google Ads-et, Facebook Business Manager-t, és a Google Analytics-et

Párhuzamosan több PPC kampányt is menedzsel és havi magas költségkeretekkel is magabiztosan bánik

Performancia alapú kampányokban szerzett tapasztalatot

Tisztában van az aktuális trendekkel, törekszik is azt beépíteni az általa tervezett és menedzselt kampányaiba

Nem riad vissza a kommunikációtól: más cégrészekkel (média, social, design) és az ügyféllel is magabiztosan tud kommunikálni email-ben, telefonon és személyes találkozók alkalmával is

Képes az elért eredmények prezentációjára

Elvárások

Proaktivitás

Precíz munkavégzés

Megbízhatóság

Terhelhetőség

Teljes állásban rendelkezésünkre állás

Előnyt jelent

Supermetrics, LinkedIn Hirdetéskezelő és egyéb hirdetéskezelők ismerete