PR & Social Media manager

Keressük PR és social media menedzserünket. A PR már régóta nem csak a sajtótájékoztatók szervezéséről szól: Építünk, bontunk, szervezünk és játszunk. Ülve gondolkodunk, futva felejtünk, írunk és rajzolunk. Fotózunk és filmet készítünk, ritkán unatkozunk, de sohasem sírunk. Mindig csak nevetünk!

Stratégiát tervezünk, meglepő megoldásokat találunk ki és meg is valósítjuk őket. Ha vannak terveid vagy éppen álmaid, jól írsz és bármilyen témáról tudsz élvezetes tartalmat készíteni, itt a helyed! Csatlakozz bővülő csapatunkhoz, ahol hazai és nemzetközi márkák integrált kommunikációs kampányai születnek.

Mit várunk Tőled?

    • Min. 3 év kommunikációs szakmai tapasztalatot,
    • megoldásközpontú, kreatív gondolkodást,
    • integrált kommunikációs szemléletet,
    • megbízhatóságot,
    • elkötelezettséget,
    • angol nyelvtudást,
    • és sok-sok új ötletet, megoldást.

Mit kínálunk?

    • folyamatos fejlődés,
    • rugalmasság,
    • összetartó, vidám, összetartó csapat,
    • hangulatos munkakörnyezet a XII. kerületben,
    • és egy terasz, ahol minden helyzetre megtaláljuk a megoldást.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1126 Budapest, Orbánhegyi út 5.

Valamire kíváncsi vagy még? Küldd el fényképes önéletrajzod és kérdezz tőlünk!