Senior ügyfélkapcsolati adminisztrátor

Mi egy széles szolgáltatási portfólióval rendelkező, integrált reklámügynökség vagyunk. Az ötletek megálmodásától azok megvalósításáig támogatjuk ügyfeleinket.

Ügyfeleink között megtalálhatók egyaránt hazai és külföldi tulajdonú vállalatok. Célunk immáron 17 éve ugyanaz: minden megbízással maradandót alkotni.

A legfontosabb feladataid lesznek:

A részleg teljes adminisztrációs támogatása.

Számlák és szerződések feldolgozása, kódolása és iktatása.

Ügyfélkapcsolati menedzserek munkájának támogatása.

Kapcsolattartás ügyfelekkel és alvállalkozókkal.

A junior kollégák koordinálása, mentorálása.

Téged keresünk, ha:

Érdekel az ügynökségi munka,

Szereted a kihívásokat, jól teljesítesz megnövekedett munkamennyiség mellett is,

Agilis a hozzáállásod, megoldásközpontú gondolkodásod és ügyfélorientált a látásmódod,

Hatékonyan priorizálod a feladataidat és a projekteket,

Kiismered magad az MS Office programokban,

Nem állsz hadilábon a határidőkkel,

Több felé tudod osztani a figyelmed, ha kell – egy egész csapat számít majd a segítségedre,

Preferáltan felsőfokú végzettséggel rendelkezel,

 Van adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalatod.

Amit ajánlunk:

Inspiráló környezet Budapesten a II. kerületben,

Kutyabarát munkahely,

Home Office lehetőség,

Versenyképes fizetés és juttatási csomag,

Összetartó csapat, jófej kollégák és családias hangulat.