Grafikus

Photoshop logó volt a jeled az oviban? Nyolc kezed és két fejed van? Egy üres A4-es lapról az jut eszedbe, hogy „letisztult”? Te vagy a mi emberünk! Itt a lehetőség, hogy az adottságaidból kihozd a legjobbat!

Feladatok

Grafikai elemek létrehozása, illusztráció készítése és más méretekre való átültetése, sokszorosítása

Nyomdai előkészítés, kiadványszerkesztés, grafikai mutáció készítés, retusálás

Multimédiás tervek egyes elemeinek létrehozása

Elvárások

 3-5 év releváns munkatapasztalat

Online és offline vizuális kommunikációs nemzetközi trendek ismerete

Magasfokú érzékenység a vizuális kultúra iránt

Stratégiai, kreatív, ügyfél- és megoldásorientált látásmód

Tapasztalat digitális kampányok megvalósításában

Proaktivitás, igény a fejlődésre, erdmények elérésére

Grafikai Adobe software-ek magasfokú ismerete

Gyors és megbízható munkavégzés

Nyitottság a csapatjátékra

Határidők pontos betartása

Prezentációs gyakorlat

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Próbafeladat elvégzésére és referenciamunkák (max 5 db.) bemutatására igényt tartunk. Az alábbi email címre küldd el kérlek ezeket: allas@lounge.hu