Junior kampánymenedzser

Ha érdekel a médiareklám és hirdetés világa, de még kevés tapasztalattal rendelkezel a területen, vagy már nem ismeretlen számodra és ebben folytatnád karriered, itt a helyed.

Gyorsabb fejlődésre, nagy kampányokra, felelős munkakörre vágysz, és szívesen csatlakoznál egy lendületes és akadályokat nem ismerő csapathoz? Jelentkezz junior kampánymenedzser pozíciónkra!

Rólunk

A New Land Media Kft. a legnagyobb hazai marketingkommunikációs cégcsoport, a Lounge Group médiatervezésre, médiavásárlásra specializálódott tagja. A rendezvényszervező, közösségimédia-, kreatív- és PR-üzletágakkal együttműködve teljeskörűen szolgálja ki ügyfelei integrált kommunikációs kampányait.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Médiakampányok lemenedzselése, nyomon-követése, mert rajtad múlik majd, hogy a megtervezett médiastratégia és médiaterv milyen hatékonyan valósul meg;
  • Kapcsolattartás a média és a kreatív csapat tagjaival, médiatulajdonosokkal való egyeztetések;
  • Médiatervező munkatársak mindennapi munkájának támogatása;
  • Részvétel a médiakampányok eredményeit, hatékonyságát összefoglaló prezentációk, elemzések, analitikák és teljesítési dokumentációk késztésében;
  • Médiakampányok adminisztratív támogatása.

Téged keresünk, ha:

  • Preferáltan 1 év médiavásárló/ kampánymenedzser munkakörben szereztél tapasztalatot (ügynökségi tapasztalat előnyt jelent);
  • Rugalmas munkavégzési stílus jellemez, szereted a pörgést és a mindennapi kihívásokat, de nem riaszt meg az adminisztráció sem;
  • Precizitás, gyors gondolkodás jellemző rád, talpraesett személyiség vagy;
  • Erős statisztikai és elemző affinitással rendelkezel;
  • Felsőfokú végzettséged van gazdasági vagy kommunikációs területen
  • Erős számítógépes ismereteid vannak (pl. MS Excel és PowerPoint)

Amit kínálunk:

  • Nagyszabású médiakampányokban való részvétel;
  • Család- és kutyabarát munkakörnyezet;
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag: 13. havi fizetés, utazási támogatás, céges laptop és telefon

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület