Média kutató

Lendületes és akadályokat nem ismerő média csapatunkba keressük elemző guru kollegánkat, ha magadra ismersz, itt a helyed!!

Feladatok

Tervezőcsoportok ügyfélkörének napi szintű kiszolgálása célcsoportspecifikus elemzések készítésével

Iparági szoftverek teljes körű használata (WDBA, Arianna, Gemius Explorer, AdexPlusXL, AdexSpot XL, egyéb adatkezelő toolok)

Részvétel versenytársi riportok készítésében, kampányadatok kiértékelésében, piaci landscape és stratégiai anyagok összeállításában

Elvárások

Minimum 3 éves tapasztalat médiakutatói/piackutatói területen

Főiskolai vagy egyetemi végzettség

Kiváló analitikus és matematikai képességek

Adatbáziskezelési ismeretek

Microsoft Excel, az átlagnál magasabb szintű ismerete

Átfogó piacismeret: iparági szoftverek, médiatrendek ismerete

Ügyfélközpontú, megoldásfókuszú attitűd

Szakmai érdeklődés, tanulás iránti nyitottság