Pénzügyi munkatárs

A Lounge Group pénzügyi megoldásokkal foglalkozó cége keresi csapatába új Pénzügyi munkatársát mihamarabbi kezdéssel!

Főbb feladatok a munkakörben:

  • Kimenő számlák készítése, kezelése, postázása
  • Kapcsolattartás a könyveléssel
  • Kapcsolattartás az account manager kollégákkal
  • Számlareklamációk kezelése
  • Kintlévőségkezelés

Elvárások:

  • Közgazdász vagy pénzügyi végzettség (előny: felsőfokú végzettség)
  • Naprakész pénzügyi ismeretek
  • Minimum 2 éves friss és releváns munkatapasztalat
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határidők pontos betartása
  • Dinamikus, precíz és önálló munkavégzés, rugalmas rendelkezésre állás
  • Monotónia tűrés

Amit mi ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés, hosszútávú munkalehetőség
  • Céges laptop és telefon
  • Home Office lehetőség
  • Dinamikus csapat

Munkavégzés rendje:

  • Részmunkaidőben (napi 6 órás munkavégzés), a betanulási időt követően napi 8 órás munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 12. kerület