PPC Asszisztens

A magasan képzett digitális csapat az elmúlt években több mint száz hazai és nemzetközi vállalat sikeres kampányait támogatta, várunk Téged is bővülő csapatunkba!

Néhány gondolat digitális díviziónkról

Saját digitális divíziónk felkészültsége és tapasztalata alapján akár önálló entitásként is működhetne.

Kiemelt partnerei vagyunk a nagyobb közösségi platformoknak, szorosan együttműködünk a Google, a Facebook, TikTok és a LinkedIn csapatával.

Ügyfeleink számára gyakran tartunk edukációt, képzéseket a Social Média és a PPC hirdetések területén, ezeket alkalmanként a Google és a LinkedIn munkatársaival közösen tesszük.

A New Land Media hazai, régiós és európai szinten is a legnagyobb hirdetők közé tartozik a Facebook és Google felületein:

Több mint 170 Facebook és 70 Instagram oldalt kezelünk, a Facebook Hirdetéskezelőben több mint 4 milliárd hirdetés megjelenést menedzseltünk hazai és nemzetközi kampányokban egyaránt.

Több mint 190 Google Ads fiókot kezelünk, a Google Ads-ben már több mint 5,2 milliárd db. hirdetés megjelenést menedzseltünk hazai és nemzetközi kampányokban egyaránt.

Regionális szinten egyedi LinkedIn-partnerséggel is rendelkezünk

Feladatok

Digitális / PPC csapat mindennapi munkájának támogatása:

  • PPC kampányok igazoló dokumentumainak elkészítése,
  • PPC kampányokhoz kapcsolódó adminisztrációs támogatás nyújtása a PPC manager kollégáknak,
  • kisebb PPC kampányokban hirdetések kezelése.

Elvárások

Nem várunk el több éves előzetes szakmai tapasztalatot, pályakezdők jelentkezését is várjuk, mert örömmel megosztjuk veled a tudásunkat. Számunkra fontosabb, hogy az alábbiakkal rendelkezz:

  • precizitás
  • gyors munkavégzés
  • rugalmas munkavégzési stílus, szeresd a pörgést és a minden napi kihívásokat
  • talpraesett személyiség
  • csapatszellem
  • nem ismersz lehetetlent
  • érdeklődsz a social média iránt
  • érdeklődsz a PPC világa iránt

Amivel azonban rendelkezned kell:

  • láttál már Google Ads hirdetéskezelő felületet
  • láttál már Facebook Ads hirdetéskezelő felületet

Amit kínálunk

  • erős szakmai csapat, szakmai fejlődési lehetőség
  • családbarát munkakörnyezet, kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Részmunkaidős opció is számításba jöhet