PR tanácsadó

Ha teljeskörűen ismered és rutinosan alkalmazod a PR eszközrendszerét, kiemelkedően jó kommunikációs érzékkel rendelkezel és nem ijedsz meg a kríziskommunikációs helyzetektől, jelentkezz hozzánk PR tanácsadónak és légy része egy szuper csapatnak!

Elvárások:

  • PR kommunikációs eszközrendszer alapos ismerete
  • kiváló kapcsolatteremtés, magas szintű beszéd- és íráskészség;
  • stratégiai gondolkodás, önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • angol nyelvtudás
  • jó prezentációs és íráskészség

Feladatok:

  • kommunikációs akciótervek, stratégiák készítése
  • account feladatok (kapcsolattartás, ajánlatkészítés, prezentáció)
  • integrált kommunikációs kampányok lebonyolítása
  • sajtókommunikációs feladatok ellátása
  • PR anyagok írása magyar és angol nyelven
  • social kampányok tervezése

Előnyök:

  • PR ügynökségi tapasztalat
  • integrált kampányok tervezésében és menedzselésében szerzett tapasztalat
  • külföldi knowhow
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ügyfélkezelési tapasztalat;
  • élő sajtókapcsolatok

Amit kínálunk:

  • változatos projektek, színes ügyfélkör
  • valóban vidám és jófej csapat
  • versenyképes fizetés
  • igényes munkakörnyezet (Budapest, XII. kerület)