Szövegíró/Grafikus szakember

Téged keres az ország legdinamikusabban fejlődő ügynöksége, ha szívesen kipróbálnád magad a csapatunkban, akkor nálunk a helyed! Szövegírót/Grafikus kollégát keresünk!

Feladatok
- Grafikai feladatok
- Prezentációs anyagok készítése
- Digitális kampányok felületeinek grafikai feladatai
- Reklámkampányok kreatív szövegeinek megírása
- PR-cikkek írása
- Landing page szövegírás
- EDM írása

Elvárások
- Releváns munkatapasztalat
- Online és offline vizuális kommunikációs nemzetközi trendek ismerete
- Magasfokú érzékenység a vizuális kultúra iránt
- Stratégiai, kreatív, ügyfél- és megoldásorientált látásmód
- Tapasztalat digitális kampányok megvalósításában
- Proaktivitás, igény a fejlődésre, eredmények elérésére
- Grafikai Adobe software-ek magasfokú ismerete
- Gyors és megbízható munkavégzés
- Nyitottság a csapatjátékra
- Határidők pontos betartása
- Prezentációs gyakorlat
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk
- változatos projektek, színes ügyfélkör
- valóban vidám és jófej csapat
- versenyképes fizetés
- igényes munkakörnyezet (Budapest, XII. kerület)