Ügyfélkapcsolati munkatárs

Minden helyzetben megállod a helyed és nagyszerűen tudsz ügyfelekkel kommunikálni?
Itt a lehetőség, hogy az adottságaidból kihozd a legjobbat! Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk folyamatosan bővülő csapatunkba!

Feladatok

Izgalmas és integrált kreatív kampányok tervezésének és kivitelezésének teljes körű projekt koordinációja az ügyfél brieftől a megvalósulásig

Napi szintű kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel, a beérkező ügyféligények feldolgozása,

Kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése és nyomon követése a különböző társ-osztályokkal

A felmerülő munkafolyamatok házon belüli koordinációja, az ügynökség működési struktúrája alapján elvárt projektmenedzsment

Alvállalkozókkal történő egyeztetés, kapcsolattartás napi szinten

Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése

Költségvetések folyamatos figyelése és kontrollálása, árajánlatok összeállítása a

Rendszeres beszámolók, összefoglalók készítése a felettesei számára

Közreműködés a projektek elszámolásában, adminisztrációjában

Elvárások

Min. 2-3 éves releváns munkatapasztalat

MS Office programok felhasználó szintű ismerete

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Agilis hozzáállás és megoldás központú gondolkodás

Erős projektmenedzsment- és ügyfélkapcsolati tapasztalat

Határidők pontos betartása

Precizitás

Önálló- és felelősségteljes munkavégzés