Ügyfélkapcsolati munkatárs

Minden helyzetben megállod a helyed és nagyszerűen tudsz ügyfelekkel kommunikálni?
Itt a lehetőség, hogy az adottságaidból kihozd a legjobbat! Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk folyamatosan bővülő csapatunkba!

Feladatok

Napi szintű kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel, a beérkező ügyféligények feldolgozása, a szükséges, a teljesítéshez kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése, felügyelete és nyomon követése

Az ügynökséghez érkező megrendelésekkel kapcsolatos információk rendszerezése, a kapcsolódó adminisztratív feladatok teljeskörű elvégzése

Az ügynökség működési struktúrája alapján elvárt projektmenedzsment

Az ügynökségen belüli szervezeti egységekkel való együttműködés, a felmerülő munkafolyamatok házon belüli koordinációja

Alvállalkozókkal történő egyeztetés, kapcsolattartás napi szinten

Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése

Rendszeres beszámolók, összefoglalóRek készítése a felettesei számára

Elvárások

Felsőfokú (előny: gazdasági, gazdálkodástudományi diploma)

2-3 éves munkatapasztalat (előny: reklámügynökségi tapasztalat)

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Ügyfélorientált látásmód

Határidők pontos betartása

Precizitás