Account manager

Szívesen hasznosítanád a megszerzett tudásodat egy mindig pezsgő ügynökségnél?

Akkor csatlakozz hozzánk, a Lounge Group várja új csapattagját account manager pozícióba.

Feladatok

Napi szintű kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel, a beérkező ügyféligények feldolgozása,

Kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése és nyomon követése a különböző társosztályokkal,

A felmerülő munkafolyamatok házon belüli koordinációja, az ügynökség működési struktúrája alapján elvárt projektmenedzsment,

Az ügynökséghez érkező megrendelésekkel kapcsolatos információk rendszerezése, a kapcsolódó adminisztratív feladatok teljeskörű elvégzése,

Alvállalkozókkal történő egyeztetés, kapcsolattartás napi szinten,

Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése,

Rendszeres beszámolók, összefoglalók készítése a felettesei számára,

Közreműködés a projektek elszámolásában, adminisztrációjában.

Elvárások

Minimum 2 éves releváns munkatapasztalat (előnyt jelent a reklámügynökségi tapasztalat)

MS Office programok felhasználó szintű ismerete

Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Agilis hozzáállás és megoldás központú gondolkodás, ügyfélorientált látásmód

Erős projektmenedzsment- és ügyfélkapcsolati tapasztalat

Határidők pontos betartása

Önálló- és felelősségteljes munkavégzés