Art Director

Téged keres az ország legdinamikusabban fejlődő ügynöksége, ha szívesen kipróbálnád magad a csapatunkban, akkor nálunk a helyed!

Feladatok

Kampány koncepciók megalkotása

A kampányok kreatív elemeinek kidolgozása

AD és grafikai feladatok

Prezentációs anyagok készítése

Digitális kampányok felületeinek AD feladtai

Elvárások

3-5 év releváns munkatapasztalat

Online és offline vizuális kommunikációs nemzetközi trendek naprakész ismerete

Magasfokú érzékenység a vizuális kultúra iránt

Önálló koncepcióalkotás

Stratégiai, kreatív, ügyfél- és megoldásorientált látásmód

Tapasztalat digitális kampányok megvalósításában

Proaktivitás, igény a fejlődésre, erdmények elérésére

Grafikai Adobe software-ek magasfokú ismerete

Gyors és megbízható munkavégzés

Nyitottság a csapatjátékra

Határidők pontos betartása

Prezentációs gyakorlat

Angol nyelvtudás

Előny

Online galéria a munkákról

Felsőfokú végzettség

Szakmai díjak, elismerések