Copywriter / Senior Copywriter

Csapatunkba keressük az új szuperhőst, legyél te az új copywriter / senior Copywriter kollégánk!

Feladatok

Kampány koncepciók megalkotása

A kampányok kreatív elemeinek kidolgozása

Szövegírás

Prezentációs anyagok készítése

Digitális kampányok felületeinek szövegírási feladatai

Korrektúrázási feladatok

Elvárások

 3-5 év releváns munkatapasztalat

Önálló koncepcióalkotás

Stratégiai, kreatív, ügyfél- és megoldásorientált látásmód

Proaktivitás, igény a fejlődésre, eredmények elérésére

Gyors és megbízható munkavégzés

Nyitottság a csapatjátékra

Határidők pontos betartása

Prezentációs gyakorlat

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Próbafeladat elvégzésére és referenciamunkák (max 5 db.) bemutatására igényt tartunk. Az alábbi email címre küldd el kérlek ezeket: allas@lounge.hu