Nyomdai produkciós munkatárs

Várjuk jelentkezésed, ha a cégünk ügyfeleinek marketing- és PR-tevékenységének kiszolgálását szívesen szerveznéd, koordinálnád, közreműködnél a szervezet ügyfeleiről kialakított kép formálásában, segítenéd a reklám-, marketing- és PR-tevékenységet szervezőink munkáját.

Feladatok

Részvétel kiadványok, reklámanyagok, szóróanyagok, nyomdai produkciót igénylő anyagok tervezésében, készítésében, illetve ezekre vonatkozóan megbízások adása

A kiállítások, vásárok és egyéb rendezvények nyomdai produkciót igénylő anyagainak tervezésében, gyártásában, szállításában való közreműködés, az ehhez kapcsolódó koordinációs és szervezési feladatok elvégzése

A kommunikációs kampányokat kiszolgáló nyomdai produkciót igénylő termékek, szóróanyagok összeállításában való segédkezés – a stratégia elemeihez ötletekkel való hozzájárulással, a stratégia elemeinek megadott brief alapján történő megírásával;

A médiatervek megvalósulását kiszolgáló, anyagleadási paramétereket tartalmazó produkciós listák szerinti munkák elvégzése

Kapcsolódó feladatok szervezeten belüli vagy alvállalkozók felé történő delegálása és nyomon követése;

Kapcsolattartás a nyomdai produkciós és szóróajándékos alvállalkozókkal, árajánlatok bekérése, alvállalkozók versenyeztetése és a mindezekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Havi riport, teljesítési igazolások és egyéb beszámolók készítése;

A felsorolt feladatokhoz tartozó egyéb vezetői utasítások végrehajtása, vezető felé való folyamatos és eseti beszámolók tartása a feladatok haladásának státuszáról.

Elvárásaink

Felsőfokú végzettség

MS Office programok professzionális szintű ismerete (különösen Excel, PowerPoint)

Csapatmunka- képesség

Precíz munkavégzés

Proaktivitás, eredményorientált hozzáállás

Kiváló szervezőkészség

Jó kapcsolatteremtő, lényeglátó-, problémamegoldó képesség

Kiemelt előnyt jelent

Kiváló kommunikációs készség és fogalmazási képesség

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Céges telefon és laptop

Fejlődési, továbblépési lehetőség