Senior médiatervező

A New Land Media Kft. a legnagyobb hazai marketingkommunikációs cégcsoport, a Lounge Group médiatervezésre, médiavásárlásra specializálódott tagja. Önálló divízióként a rendezvényszervező, közösségimédia-, kreatív- és PR-üzletágakkal együttműködve teljeskörűen szolgálja ki ügyfelei integrált kommunikációs kampányait.

Milyen feladatok várnak Rád?

Tervezőcsoport ügyfélkörének napi szintű kiszolgálása, taktikai médiatervezés és vásárlás, teljes körű médiakampány menedzsment:

  • Stratégiai és taktikai médiatervek készítése ügyfelek részére, prezentációk tartása
  • Ügyféligények képviselete a médiatulajdonosok felé
  • A médiakampányok teljesülésének ellenőrzése
  • Versenytársak, médiapiac, médiakampányok elemzése
  • Kapcsolattartás a médiumok képviselőivel, az ügyfelekkel, kreatív ügynökségekkel, illetve a cégen belüli PPC divízióval

Testhezálló számodra a pozíció, amennyiben:

  • Minimum 4 éves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen
  • Médiaügynökségnél szerezted szaktudásodat
  • Átfogó piacismerettel rendelkezel és alapos a szaktudásod a médiajog és a reklámjog területén
  • Naprakészen ismered a kommunikációs- és médiatrendeket
  • Iparági szoftverek teljes körű ismeretével rendelkezel (WDBA2, Arianna/Kite, e-Gemius, Adex)
  • Alapos Excel tudással rendelkezel
  • Analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel, nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre
  • Ügyfélközpontú vagy, jó kommunikációs és prezentációs készségekkel, ezen felül magas a problémamegoldó és konfliktuskezelő képességed
  • Felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Középfokú az angol nyelvtudásod
  • Csapatvezetői ambícióid vannak

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • felelősségteljes, önálló munka
  • családbarát munkakörnyezet, kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • versenyképes fizetés
  • egyéb juttatások: 13. havi fizetés; utazási támogatás; céges telefon és laptop

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület