Senior médiatervező

Ha reklám, hirdetés területen szeretnéd beindítani karriered, már ismered a területet, de gyorsabb fejlődésre, nagy kampányokra, felelős munkakörre vágysz, és szívesen csatlakoznál egy lendületes és akadályokat nem ismerő csapathoz, itt a helyed!

Feladatok

Tervezőcsoport ügyfélkörének napi szintű kiszolgálása, taktikai média tervezés, -és vásárlás, illetve teljes körű médiakampány-menedzsment

Optimális és taktikai médiatervek készítése az ügyfél részére, prezentációk tartása

Kapcsolattartás a médiumok képviselőivel, az ügyfelekkel, a kreatív ügynökségekkel, illetve a médiacsapaton belüli online-PPC divízióval

Ügyfél reklamációk kezelése

Az ügynökség képviselete az Ügyfél és a Médium felé

A kampányok teljesülésének ellenőrzése, számonkérése (médiumok felé, tervező csoport junior kollégái felé, médiacsapat online-PPC kollégái felé, kreatív-ügynökségek felé egyaránt)

Versenytársak, médiapiac, valamint egyedi médiakampányok elemzése

Iparági szoftverek teljes körű használata

Tervezőcsoport junior kollégáinak irányítása

Jelentések a csapatvezető felé

Elvárások

Minimum 3 éves tapasztalat ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökség vagy hirdető oldalon),

Csapatvezetői ambíció és képesség

Főiskolai vagy egyetemi végzettség

Minimum középfokú angolnyelv-tudás

Kiváló analitikus és matematikai képességek

Alapos Excel-ismeret

Átfogó piacismeret: médiajog, reklámjog, iparági szoftverek, kommunikációs és médiatrendek naprakész ismerete

Ügyfélközpontú, megoldásfókuszú attitűd

Jó kommunikációs és prezentációs készség

Magas szintű problémamegoldó- és konfliktuskezelő képesség

Szakmai érdeklődés, folyamatos piacspecifikus képzések és tanulás iránti nyitottság

Amit ajánlunk