Senior PPC manager

PPC csapatunkba keressük az új szuperhőst, legyél Te az új Senior PPC manager kollégánk!

Néhány gondolat digitális díviziónkról

Saját digitális divíziónk felkészültsége és tapasztalata alapján akár önálló entitásként is működhetne.

Kiemelt partnerei vagyunk a nagyobb közösségi platformoknak, szorosan együttműködünk a Google, a Facebook, TikTok és a LinkedIn csapatával.

Ügyfeleink számára gyakran tartunk edukációt, képzéseket a Social Média és a PPC hirdetések területén, ezeket alkalmanként a Google és a LinkedIn munkatársaival közösen tesszük.

A New Land Media hazai, régiós és európai szinten is a legnagyobb hirdetők közé tartozik a Facebook és Google felületein:

Több mint 170 Facebook és 70 Instagram oldalt kezelünk, a Facebook Hirdetéskezelőben több mint 4 milliárd hirdetés megjelenést menedzseltünk hazai és nemzetközi kampányokban egyaránt.

Több mint 190 Google Ads fiókot kezelünk, a Google Ads-ben már több mint 5,2 milliárd db. hirdetés megjelenést menedzseltünk hazai és nemzetközi kampányokban egyaránt.

Regionális szinten egyedi LinkedIn-partnerséggel is rendelkezünk

Feladatok

  • Médiakampányok előkészítése
  • Facebook és Google Ads/AdWords stratégiák tervezése
  • PPC kampányok tervezése, kivitelezése és felügyelete (Facebook, Instagram, Google, LinkedIn, TikTok, Waze,stb.)
  • Teljesítménymérés (Google Analytics, Supermetrics, stb.)
  • Kampány teljesítmény értékelések (szakmai beszámolók) készítése, külső-belső riportálás

Elvárások

  • 3-5 éves Facebook és Google hirdetési tapasztalat
  • magabiztos kampány menedzseri képességek
  • jó kommunikációs képesség (más szakterületekkel és ügyfelekkel kell napi szinten együttműködni)
  • átlátás művészete (több párhuzamos kampány precíz kezelése)
  • folyamatos tanulási és fejlődési vágy
  • projektmenedzseri attitűd:
    • kiváló szervezőkészség: képes a feladatok priorizálására, a tényekre fókuszál, a dokumentálás nem az ellensége, rendezetten, letisztultan dolgozik
    • problémamegoldó képesség: jelszava „nincs lehetetlen, csak tehetetlen”
    • önállóság, kezdeményezőkészség: időben felismeri a helyzeteket, s proaktívan reagál rájuk
    • jó időgazdálkodó: képes felmérni, hogy egy feladatot mennyi ideig tart elvégezni, saját idejét is kiválóan beosztja

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent

  • megszerzett Google minősítések
  • Google Tag Manager ismeret
  • SEO alapismeretek
  • html / script kódokhoz való barátságos hozzáállás
  • grafikai ismeretek
  • social media hálózatok alapos és mély szakmai ismerete

Amit kínálunk

  • erős szakmai csapat, szakmai fejlődési lehetőség
  • családbarát munkakörnyezet, kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület