Senior PPC manager

PPC csapatunkba keressük az új szuperhőst, legyél Te az új Senior PPC manager kollégánk!

Feladatok

Médiakampányok előkészítése
Facebook és Google Ads/AdWords stratégiák tervezése
PPC kampányok tervezése, kivitelezése és felügyelete (Facebook, Instagram, Google, LinkedIn, Waze, stb. ) )
Teljesítménymérés (Google Analytics, Supermetrics, stb.)
Kampány teljesítmény értékelések (szakmai beszámolók) készítése, külső-belső riportolás

 Elvárások

Min. 3-5 éves Facebook és Google hirdetési tapasztalat
Magabiztos kampány menedzseri képességek
Jó kommunikációs képesség (más szakterületekkel és ügyfelekkel kell napi szinten együttműködni)
Átlátás művészete (több párhuzamos kampány precíz kezelése)
Folyamatos tanulási és fejlődési vágy

Előnyt jelent

Megszerzett Google minősítések
SEO alapismeretek
Html / script kódokhoz való barátságos hozzáállás
Grafikai ismeretek
Social media hálózatok alapos és mély szakmai ismerete